Prosinec 2015

The Tale of Shrek

28. prosince 2015 v 14:18 | -Giuru- |  Něco, jako Creepypasta

Tak jo, lidi.. Pokud tohle NECHCETE ČÍST, tak to NEČTĚTE! Ne, opravdu. Nevím do čeho jsem se to dala.. Je to celkem humus a už vím, že si ze Šreka nebudu dělat srandu.. nikdy..

> Bylo mi Jenom devět let

> Miloval jsem Šreka tak moc, že jsem vlastnil všechno jeho zboží a filmy

> Modlím se k němu každou noc, děkuji za život, co jsi mi dal

> "Šrek je láska", říkám, "Šrek, je život"

> Můj táta mě slyší, říká, že jsem teplouš

> On samozřejmě jenom žárlí na mou oddanost k Šrekovi

> Řekl jsem mu, že je pí*a

> Přišel mi lištit a poslal mě do mého pokoje

> Teď pláču, protože mě bolí tvář

> Jdu do postele, ale je studená

> Cítím teplo které ve mě koluje

> Ucítil jsem něčí dotek

> Je to Šrek

> Jsem tak šťastný!

> Šeptá mi do ucha : "To je moje bažina"

> Chytl mě svou silnou zlobří rukou, a dal mi je na krk a kolena

> Jsem připraven

> Rozšířil jsem svůj zadek pro Šreka

> Teď proniká mojím anusem

> Bolí to, moc, ale dělám to pro Šreka

> Cítím trhání v zadu v konečníku a z mojích očí tečou slzy

> Tlačím proti jemu

> On řve mohutným hlase, když se můj zadek naplňuje jeho láskou

> Můj táta šel na procházku

> Šrek se mi podívá hluboko do očí a říká "Dnes je to vše, Orge"..

> Šrek utíká mým oknem

Šrek je láska, Šrek je život

Read..

27. prosince 2015 v 12:00 | -Giuru- |  Něco, jako Creepypasta

Tady je veelicé krátky překládek.. No, ale je to celkem pěkné.. Příjemné čtení!

Nejedná se o náhodný příspěvek Tohle není náhoda. Dal jsem to sem, protože vím, že budeš číst. Nikdo kromě Tebe nemůže tenhle příspěvek vidět.Ve Tvém domě je monstrum. Teď. Zrovna teď tam je a čeká, aby Tě mohl zabít. Dnes večer, Tě zabije. Můžu Tě zachránit.


Jdi k zrcadlu. To, co vidíš, jsem já. Vypni všechna světla s vyjimkou nejslabšího. Nesmí mít příliš mnoho světla. Zvedněte ruce, dejte je naproti sklu. Snažte se uvolnit. Až budete připraveni, zavřete oči. Počítejte do tří. Potom Vás budu tahat do bezpečí. Můžete zjistit co se bude dít, když jste v bezpečí.Opět platí, že tohle není náhodný příspěvek. Je pro Tebe. Musíš to udělat dřív, než začne další hodina. Jiank zemřeš..Čekám..

Christmas Elf

27. prosince 2015 v 9:52 | -Giuru- |  Něco, jako Creepypasta
Ahojte! Tak se tu řítím s něčím dalším. Tohle je celkem pohoda. Ale pozor na.. No to až potom, co to přečtete! Je to trochu blbost, ale jelikož táta jaksi vymazal všechny moje soubory na PC tak jaksi nic jiného nemám. Naštěstí jsem si DARE, které píšu už pár hodin zálohovala..


Bylo to roku 1953 blízko k Filadelfii, v Pennyslavnii a malá holčička z okna seldovala, jak padá sních. Muž v rádiu zrovna zpíval "Chestnuts Roasting On An Open Fire".(kaštany pečené na otevřeném ohni). Rodiče holčičky spolu seděli na gauči a tatínek naléval víno z láhve do sklinek. Holčička se dívala z okna a uviděla tři stopy vysokého, vánočního skřítka který vyskočil z okna a usmál se na ní. Měl na sobě zelené elfí oblečení s černým páskem a stříbrnou sponou. Měl dlouhé blonďaté vlasy a zářivě oranžové oči, ze kterých kapal oraznžový sliz. Zastříhal svými špičatými uši a vběhl do lesa. Holčička se zasmála a utekla z domu do lesa. Běžela přes zasněžený les a jediné co viděla bylo zelené a červené světlo ve tmě. Zarazila se, když došla že ty světla byl Vánoční skřítek. Otevřel tlamu, odhalil zuby a drápy měl na dosah ruky. "Veselé Vánoce, holčičko, chtěla by jsi nějaký vánoční dárek..?" Zasmál se s vysoce posazeným hlasem. "Veselé Vánoce! A ano, chtěla!" řekla holčička dychtivě. Najedou přišel někdo v Krise Kringle obleku a stál vedne Vánočního monstra. Byla to jiná bytost. Měla zeleno-žluté oči a špičaté uši. "Ho Ho! Veselé Vánoce, holčičko! Tady je tvůj současný dárek!" Prohlásil tvor s hlubokým, chraplavým hlasem. "Anoo Santo, prosím!" Dívka odpověděla s usměvem. Tvor zvedl ostrý sekáček do vzduchu a tiše a hluboce zařval. Elf donesl ovocný koláč a zeleno červený sliz z koláčevýtekal na stůl. Kringle podal dívce talíř s koláčem a začal se smát s hlubokým a chraplavým hlasem. Vánoční skřítek se zasmál jejím vysokým hlasem a odchází pryč. Dva netvoři zmizeli spolu se sekáčkem, stolem a zelenými a červenými světýlky. Holčička se ocitla sama v chladném, tvamém lese a běžela zpátky domů.

Jsi v pořádku, Anne? Zeptali se jí rodiče, když se dívala ze dveří. "Ano, mami a tati, Santa Claus mi dali tenhle oslizlí koláč. Potom Anne slyšela vrčení a uviděla Vánočního skřítka a Kringla ve vzdálených lesích.. Foukal zimní vítr a padal sních...

Pozor ná V8noční skřítky ze kterých kape sliz..

Fappy The Dolphin

26. prosince 2015 v 20:15 | -Giuru- |  Něco, jako Creepypasta
Hi, people! Takže, Giu se nudila a tady máte ještě něco. No každopádně teď píšu DARE pro Stiak takže toho tady moc asi nebude. (Je to celkem nechutné) Ale tady máte něco. Moje angličtina lvl. 6844616971 takže se nedivte


Kdysi.. né tak dávno, žil jeden pedofilní delfín jmenem Lonnie Childs. Jeho přítelkyně, Samanta kdysi plavala přes oceán, když v tom něco začalo padat (sperma) ze světa nad oceánem. Samanta a Lonnie šli zjistit, co se děje. Byl tam rybář na lodi a masturboval nad pornografií na konci..kraji paluby. Samanta a Lonnie věděli, co ta slova znamenají. Tak, jak rybář vyvrcholil, dostal jeho jizz (asi sperma) do jejího otvoru, a Samanta umírá. Lonnie, který byl naštvaný ze smrti své přitelkyně šel, a shitovního rybáře zabil.Lonnie onemocněl, protože byl plný nenávisti. Avšak potom uslyšel o dalším funkčním masturbačním období, kterému se říkalo Fapping. Lonnie dostal nápad! Lonnie se stal Fappym! Fappy delfín! Fappy musel získat schopnosti aby nezemřel bez vody ale musel se převléct do mužského kostýmu. Ale stálo to za to! Učil o provinění masturbace a rozšiřoval křesaťanskou víru!Šíření faktů o Masturbaci"Fappy šel do školy a rotáhl "fakty" o masturbaci. "Pokud půjdete, a budete masturbovat.." Řekl Fappy, propadnete se do pekla! Bez ohledu na to, jak moc budu Pána Boha prosit o odpuštění. Bůh nenávidí masturbaci! Děti měli z masturbace strach. Proto udělal Fappy 2. srovnávač a zastavil masturbaci po dobu 90-ti dnů a postnul to na svůj facebook..Dnes, druhá studenkta Rosemary Hendersonová z DeQuincy ze základní školy Luisiana vydržela bez masturbace 90 dní! Pokačujte ve své práci!Fappy roznášel informace o masturbaci do celého světa že najednou....Lidé přestali!(reálně je to nemožné)Budoucnost světa a masturbaceVzhledem k tomu, že lidé přestali masturbovat kvůi Fappymu šíření "faktů"( Rubit- králíkem, Frankym- the Fruit Bat, Flappy- delfín, Fappyho novou přítelkyní a Krabem Pinchy). Všem se zvedl krevní tlak vyrost moc vysoko. Každý zemřel. Jediní lidé, které byli ponecháni na světe byli ti, co rozšiřovali "fakta. Ale jelikož to byli bohové děti a jejich krevní tlak neustále narůstal. Jednou se Pinchy rozhodl přerušit slib a ačala masturbovat (i před Flappym).. Potom, z ničeho nic si Bůh vzal paprsek a Pinchyho poslal do nebe. Boží důvod byl ten, že masturboval. Potom všichni začali masturbovat, aby splnili požadavky Pána Spasitele, ale nakonec umřeli na AIDS...

Slenderman Get's Pregnant

26. prosince 2015 v 14:41 | -Giuru- |  Něco, jako Creepypasta
Okay lidi! Dlouho jsem nevěděla, zda to mám nebo nemám udělat, ale udělám to. Tohle byl můj jeden z prvních překladů, tak se nelekněte. Kdo nemá ráda úchylné tak ať to radši nečte, ale budu věřit, že Vás to pobaví!!
Btw. Je to dooost velká blbost! A není to asi ani creepypasta ale trollpasta. Ale nehcce se mi dělat rubriku zvláš..


Jednoho rána se Selnderman probudil do nádherného bouřlivého rána a řekne: "Ah jo! Nemůžu se dočkat, až začne můj den!" Potom se podívá na svoji postel a na levé straně najde Jeffa. Slendy začne třepat s jeffem by ho probudil. Jeff mu řekne: "Dobré ráno, sluníčko!" Slendy se zeptá: "Co sakra děláš v mé posteli?!" Jeff odpoví: "Copak nevíš? Dělali jsme to včera v noci!" Slendy na chvíli ztuhne a zeptá se Jeffa: "Proč si z toho nic nepamatuju?!" Jeff odpoví Slendymu na jeho otázku romanticky svůdným hlasem: "No, Slendy...potkali jsme se v baru." Řekl jsi "Ahoj", já jsem řekl "Ahoj" A potom jsme si dali spousty nápojů (zřejmě alkoholických). Potom se začali věci stupňovat. Vrátili jsme se na své místo a potom si mě začal líbat. Lekl jsem se, když si to udělal protože... no, nemáš tvář.. Ale spolupracoval jsem s tebou. Potom nastala dlouhá pauza. Jeff se zvedne a obleče si kalhoty. Potom řekne: "Slendy., vše, co můžu říct je, byla úžasná noc, opravdu víte, jak potěšit muže." Slendy je pořád v šoku, z toho co se stalo. Jakmile Jeff odchází, tak na něj zakřičí Slendy: "A POČKEJ! POUŽIL JSI KONDOM!?" Ale jakmile to řekl, Jeff zabouchl dveře a pokračoval ve svém dni. Další tři dny Slendy prožíval šokující období, protože je to člověk a to je tak, když máš v tom okamžiku.. kurva logiku! Slendy si sehnal těhotenský test, a čekal na výsledky. Do této chvíle byl chladný... Potom se podíval na test. TEST JE POZITIVNÍ Slenderman otěhotněl! Slendy spěchal k Jeffovi. Polit studeným potem. Když Slendy otevřel dveře k Jeffovi, našel tam spousty zaschlé krve. Slendy našel Jeff na posteli. Byl asi připraven zemřít. Na jeho hrudi byl papírek:"Konečně jsem zabila Jeffa! Vítězství je moje! Váš nový tvůrce světa je připraven! Tenhle čin udělala Jane"Slendy zůstál stát se slzou, že jeho dítě nebude mít omožnost vidět svého otce. Jeff se na něj potom podíval a řekl poslední slova: "Slendy, jistě jsem pro tebe nic nebyl po dlouhou dobu, ale už jen t, že ti nevadímé chování... Miluju tě!" Potom se Jeff ztratil a v pozádí hrálo Fade to Black.Když se Slendy vrátil k rozumu,a vytlčil ze sebe pár slz, chtěl Jeffovu smrt pomstít, ale potom se zjistilo, že se Jane oběsila. Takže měl slenderman nějakou tu úlevu. Slendy šel domů a doma brečel a brečel, že jediný, koho miloval, zemřel.O devět měsíců později po zármutku a utrpení kvůli úmrtí Jeffa, Slendymu praskla voda. Byl převezen do nemocnice s jeho dvěma nejlepšími kamarády. BENem A Smile Dogem. Slendy si prošel spusty problémů a bolestí ale nakonec se mu narodil sny. Jeho jméno je Slender The Killer, ale bylo to zvláštní.. Jeho syn.. Je PONÍK!. Ben a Smile měly usměv jako "Co to sakra..?" Slendy si ze začátku říkal totéž, ale potom najde lásku a soucit v synovi, i když je ti ponifiend verze Slendermana.Konec.

Maska..

24. prosince 2015 v 14:14 | -Giuru- |  Tématické
Všichni... Tedy skoro všichni mi někdy nebo nějakým způsobem řekli, jak namají rádi přetvářku. Jak to nesnáší. Jak nesnáší falešné lidi. Ale zamysleli jste se nad tím někdy? Zamysleli jste se, proč se ten člověk může přetvářet? Nebo když už se někdo nepřetváří tak proč?

Lidi se přetváří, přetvářeli a vždy budou. Ať už jde o chtěnou, nebo nechtěnou přetvářku. Hodně lidí na to nadává, ale většina si neuvědomuje, že se přetváří všichni. Bojíme se své pocity, emoce dávat najevo takové, jaké jsou reálně. Lidi z toho mají strach. Nedokážou říct upřímě, co si myslí, nebo co cítí. Nebo to nechcou říkat. Nesmí nebo nechtějí, protože by je mohly ostatní odsoudit, nebo nimi opovrhovat.
"Nejveselejší lidé jsou ti nejsmutnější". A dělá to maska. Maska, kterou každý večer sundají aby si mohli poplakat a ráno ji zase nasadit a dělat šťastné. Ani nevíte, jak těžké to je. Jak těžké je to na psychiku. Když nešťastný vidí šťastné. Když smutný vidí veselé. Když nemocný vidí zdravé. Vše je to strašně strhující! Ta síla, která je zapotřebí udržet tu maasku..

Jaký na to máte postoj Vy? Jak vidíte přetvářku a tzv. masku??

Kdo jsem..?

23. prosince 2015 v 16:52 | -Giuru- |  About me..
Kdo jsem?..
Tahle otázka je jediná na kterou nenajdu asi nikdy odpověď. Nikdo mi neřekne, co jsem, nikdo mi neřekne, kdo jsem. Né upřímě.
Musím vycházet z východisek, které hledám okolo mě. Musím pozorovat. Jak sebe, tak ostatní.
Můj pocit, teď, když to píšu. Jsem pouhá 13. leté holčina, s pravou půlkou obličeje, která má barvu jako shrek a prý zvratky dohromady (tak to nazvala moje spolužačka) protože mi bratr dal pěstí jenom tak, ze srandy. Připadám si jako boxovací pytel. Ve škole po mě lítají židle, boty. Doma mně mlátí otec a bratr, který z toho má očividně radost. Vlastně, všichni mají radost z toho, že mi nějakým způsobem ublíží, ať už fyzicky nebo psychicky. A myslím, že to není jenom u mě....

Jsem člověk, co poslouchá úplně všechen styl hudby. Prostě co se mi zalíbí, to poslouchám. Kromě 1D A Justina. To moc nemusím. Třeba teď tu má bratr puštěný rap...
Teď trochu o mě!
Je mi 13, za chvílu mi bude 14. Bydlím na Moravě, támhle, jihovýchodně!
Jakožto 13-ti leté dítě si můžete myslet, že jsem možná malinko kráva, ale ne. Nemám zrovna hezkou minulost. Ale o tom někdy jindy...

Pomáhat nebo nechat být?

22. prosince 2015 v 20:40 | -Giuru- |  Témata týdne
G: Kašli na ně!
K: Ne! Nejsem bezcitná svině!
G: Ale, Ty za to nemůžeš, nemůžeš fůrt všem pomáhat.
K: Ale mě to baví!

Jop, Nějak takhle to chodí u mě. Na jednu stranu jsem bezcitná, perverzní, 13. letá svině. Která je nehorázně flegmatické povahy a ani když jí učitel řekne ať píše, tak stejně nepíše a ještě mu řekne, že to nepíše ptoro, že mě to nebaví.
Druhá strana je na tom tak.. Trochu opačně.. Na druhou stranu jsem celkem citlivá, mladá dívka, která by neublížila ani mouše (když má dobrou náladu)... Jenomže. I když si myslím, že někdy bych to dělat neměla, moje povajha mi to nedovolí. Jsem ten typ člověka, co pomůže, i kdyby ho to mělo stát život. Ale zase se to seká s mojí druhou povahou.. Má to cenu?
Často si kladu otázky, jestli bych neměla na ostatní kašla a všímat si svojeho. Nebo jestli naopak mám srát na sebe a jenom pomáhat ostatním. Potom tu je další věc. Je tu taková ta depresivní stránka.. odehrávají se v ní vzpomínky. A i když se to tak nezdá, mě pomáhá pomáhat druhým. Mě to ...léčí??..

Hodně lidí mi říká abych to nedělala. že to nemá cenu, že mě stejně jenom využívají. Jo, i já to vím. Ale.. Mě to vadí i nevadí. Jednou mi to vadí, jednou mi to nevadí. Ale zato, když se naseru, tak to je trochu jiná..

Potom je to takové to, " Neser, nebo budu srát já"...
Nemám nějak moc přátel, takže by bylo fajn i kdybych věděla, co si o mě myslí ostatní. Bohužel, tohle je to, co si o sobě myslím já. třeba to je uplně naopak? Kdo ví...

Vánoce..?

22. prosince 2015 v 20:16 | -Giuru-
Ahooj lidí! Tak jsem se rozhodla Vám sem napsat něco o..vánocích?? No.. úvodem.. Já osobně Vánoce nijak moc neslavím.. A v podstatě jsem je nikdy neslavila. Jenom, prostě se najíst a dát si nějaký ten dárek..

Vánoce!

Už hodněkrát jsem přemýšlela o tom, co vlastně takové ty Vánoce jsou. Je to jenom svátek? Nebo to má nějaký hlubší význam?? A proč se Vánoce slaví tak, jak se slaví? Vždyť, předtím byli Vánoce svátkem, kdy měli být všichni spolu a šťastní. Beze stresu a prostě tak..
Vánoce by měli být časy, kdy se všichni mají rádi. Kdy se nehádají.. Je tomu spíše naopak. Všichni jsou ve stresu, všichni se skoro nenávidí.
A když se mají rádi, tak jenom proto, že dostanou tablet za počítač za 30K a stejně tráví čas tam. JSou Vánoce jenom o penězích? V této době ano. A je mi toho celkem líto. Vidím to u nás. Hlavně ve škole, mezi mými vrstevníky. Doma ani ne. DOma se na Vánoce zvysoka sere. Teda, až na mámu, ta to moc hrotí
.
Ve škole si děti stěžují, (po vánocích) že nedostali tam to a tam to. A že se jim to nelíbí a své rodiče potom strašně proklínají a nemají je rádi, že nedostali to, co chtěli. Ale opravdu jsou Vánoce jen o penězích?!
Já jsem proležela poslední 4 roky Vánoce na hadičkách a na operačních sálech.. Jak záživné. V nemocnici mi dali plyšáčka a ani nevíte, jak jsem byla šťastná!! Už jen to, že tam byli hokejisti a že tam bylo X lidí aby nám udělali radost! A pristě všechno!
A přijedu domů, začne škola a všichni se mě ptají co jsem dostala, co jsem si přála atd...
Každý rok jsem odpověděla jenom jednu věc a to, BÝT ZDRAVÁ!!
Většinou se mi vysmáli, protože holt, né každý chápe, jak se nemocný člověk cítí. JAk by si NEMOCN7 chtěl užít jeden den, ajko všichni ostatní.. bez zábran. Bez připomínání, bez prášků, aniž by mu bylo zle nebo ho něco bolelo.
I proto nemám ráda Vánoce. A když dárek, tak si to stejně koupím sama.

A jaký máte na Vánoce, jako svátek názor Vy??

Úvodem

20. prosince 2015 v 13:38 | -Giuru- |  Info
Ahojte milý čtenáři!
Předem se Vám omluvím za můj pravopis. Nejsem vševědoucí a nikdy nebudu. Tenhle blog jsem udělala za účelem mé vlastní radosti. K mému potěšení a taky, aby jsem kdyžtk pobavila, nebo bůhví co ještě ty, kteří to tady budou číst!
Bude se zde objevovat asi úplně vše. Možná sem tam i creepypasta, které se jenom tak okrajově věnuju.
Bude tu možná i pár věcí o m, i když jsem o sobě na jeden blog psala. Ale jelikož.. rodiče.. Tak jsem to musela jaksi zavřít.
To je pro teď asi vše! A kdyby jste měli jakékoli otázky, tak se ptejte!!