Leden 2016

Děsivě strašidelný příběh

17. ledna 2016 v 9:27 | -Giuru- |  Něco, jako Creepypasta

Tak fajn.. Jsem zpět. Po dlouhé době.. Neměla jsem to doma zrovna Ok, a zdravotně taky ne, takže doufám, že Vám to, milí čtenáři nijak moc nevadí.
Příjemné čtení!


Byl jsem v restauraci. Podívejte se na restauraci. Byla tam nakousnutá večeře. Špagety s masovýma kuličkama. Ale byl tam zlý pes. Měl jsem strach. Pustili na mě zlého psa. Byl jsem pokousán. Slyšeli můj křik.Četl jsem mojim dětem, aby věděli výˇňatek z nové knihy "Dick a Jane".Řekl jsem svým dětem: "Ta kniha, Dick a Jane, není to divné?"Oni odpověděli: "Ano.."Oni šli spát, měli zlé sny.Doufám, že jste byli moc vystrašeni. Sladké sny.

Radši nečti..

3. ledna 2016 v 14:55 | -Giuru- |  About me..
Háj pípl! Velkam to maj blog! (Dopr-blah, zas mi hrabe) Ájem a very very ingliš mástr!!! Ájem a šib šib šib...
Ouha.. Trochu jsem se nechala unést. But.. Áj very láv ingliš Připravila jsem si pro vás takovou blbost no.. Nedá se říct připravila. No uvidíte. Má to být něco, čím se dozvíte něco o mě..1. Je mi.. asi 25-12..

2. Miluju modrou barvu! blu blu blu

3. Mám bratra. Který mi slíbil, že mi postaví takovou tu dráhu na fazole ale v měřítku na tampony, a že budeme dělat závody s tamponama ale je to svině, a nic mi nepostavil...

4. Kvůli mému psychickému stavu jsem musela skončit jezdit na koících.. By byla sranda kdybych je tam zpapkala za živa..

5. Ájm very ingliš mástr! Neumíím moc dobře anglicky.. Ale přesto překládám..

6. Jsem celkem úchyl. KDysi jsem popisovala učiteůce, jak bych znásilnila spolužačku která seděla vedle mě.. Ten jejjí pohled na mě a ta myšlenka, že jsem nějakej imbecilní nymfoman.. :D

7. Neumím kreslit!

8. Nikdy bych neřekla, že začnu psát tady tyhle věci, jako trollpasta. A možná by to ani do mě nikdo neřekl.

9. Nykdi my nešel pravopys. Ale jak znám své spolužáky. Tak špatně na tom ještě nejsem..

10. Kdybych si měla dělat předsevzetí.. Tak tu jedno v zásobě mám.. Stát se jednorožcem! Ale to mi nevyjde. Určitě nějaké mám ale jen o tom nevím :D

11. Nemám moc přátel reálně. Jenom spíš přes net, kde (snad) Moc lidem nevadím...

12. Když mi hrábne, tak mi hrábne.. Nebo když přijde na řadu alkohol.. :DDD

13. Moje TOP čislo je 23. Sice s ním mám dost zlé zkušenosti, le chudáček drží při mě.

14. Je u nás sníh. A něco kolem -15 stupňů ráno a já si v tom chodím v tričku odmetat sníh a pak se divím, že jsem nemocná..

15. Chtěla bych vás určitě nělteré potkat osobně.. 100%

16. Možná pojedu na AnimeFest, ale nevím nevím jak to vše bude..

17. S Maki se znám asi 10 let. Někdy se divím, že ještě žiju.

18. Nikdy jsem nepřišl na moji orientaci. Takže kdybych se vyspala se sklinkou nebo třeba polštářem, nebo postelí, bylo by to u mě uuplně v pořádku

19. Věřím na paranormální jevy, takže možná jsem trochu idiot..

20. I když svého bratra moc nemusím, někdy je s ním sranda. I když mmi málem rozdrtil loket, který má nyní modrou barvu.

Tímhle bych možná skončila. Není to nic záživného.. :D Kdyby jste měli otázky, tak se ptejte.

Miniman

2. ledna 2016 v 12:42 | -Giuru- |  Něco, jako Creepypasta
So.. Nevím nevím. Budu překládat blbosti dál, ale nevím kdy to sem hodím bo jaksi absolutně nemám čas..


Kdysi dávno, v daleké zemi.

Tam kdysi žil muž se jménem Miniman

Byl tak miniaturní... Znáte ario,tu hru, ne? Jak ta rozziřená houba Maria zmenšila?

Jo, ale ten byl tak mini jen na nějaký čas

Ale, být malý má své výhody a nevýhody.

Miniman se stal králem myšího králoství.

Protože byl hodný ke každému, získal pro každého ckousek sýra. Mimochodem, on se přátelil s každým, takže většina lidské populace ho nechala žít s nimi.

Nevýhodou, že je malý bylo to, že v kuchyni nedosáhl na horní polici, kde byli sušenkyyy!!Nemohl chodit nakuopvat anižby A) Byl pokoušel rozmačkán koolečkem

B) Dosáhl na určitou policiJednoho dne, když šel nakupovat (protože potřeboval arašídy pro jeho slova Wumba)(Teď si asi říkáte, "Jak může opravdu opravdu opravdu X neurčitě malý muž mít opravdového slona. No, tady je naše odpověď. A) Fuck Logic v téhle věci

B) Je to můj příběh a já si s ním můžu dělat kurva co chci.Ale zpět k příběhu.Začal hledat arašídy pro jeho slova Wumba.Potom z ničehonic skupiny zombie se začali nabíjet na dveře.

Proč? Protože byli naštvaní na společnost Microsoft.Já vím, já bych byl taky naštvaný, kdybych čekal na nové pole X a jediné, co mi dali byl re-použitý VCR.Takže Miniman neměl ani ponětí, co dělatTak se prostě naštval, a začal zřvát na zobíky.Protože mu překáželi v nakupováníZdálo se to jednoduché, protože pokaždé, když Miniman něco řekl, jedna zombie se zhroutila na zem.Poté, co zombie kominuta vymřela...Ne, dal dvě sračky, pokračoval svůj den.To je.... Dokud ho Wumbo nesnědl, protože si Wumbo myslel, že Miniman byl arašíd.

Konec